Noisli - Doğa Sesleri


Noisli ile Anında Rahatlık.Müziğin insan ruhu ve psikolojisi üzerindeki etkisi yadsınamaz bir gerçek.
İnsan bazen hayal kurduğunda doğadan ve doğa seslerinden faydalanmadan hayallerini ayakta tutamıyor.

Doğaya ait sesler öylesine bir öneme sahip ki onları kullanmadan hayal kurmak bile bazen mümkün olmuyor.  Özellikle yazılı kaynaklarda okuyucuya ortam ruhunu aktarmak için sıkça kullanılır doğa ve doğaya ait sesler.

Sevdiğimiz müzik yorgunsak yorgunluğumuzu üstümüzden atmamıza sinirli olduğumuzda sakinleşmemize  uyumakta zorluk çektiğimizde ise uyumamıza yardımcı olur.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki bebeğin Anne karnında 6.aydan sonra dinlediği doğa sesleri bedensel,zihinsel ve psikolojik gelişimini önemli ölçüde olumlu şekilde etkiliyor.

Benim burada söylemek istediğim özellikle gün içinde çalışırken iş ortamına soft ve rahatlatıcı bir ortam sağlamak isteyenlerin işine çok yarayacak.

Noisli  doğa seslerini harmanlayarak kendi müziğinizi oluşturabileceğiniz mükemmel bir site gün içinde bende sürekli olarak kullanıyorum inanın size öylesine bir enerji sağlıyor ki bazen saatin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. 

O kadar iş yapmış oluyorsunuz fakat yorulmamış oluyorsunuz. 

Siteye girdiğinizde sizi 

Improve focus and boost your productivity.
Mix different sounds and create your perfect environment.


şeklinde bir mesajla karşılıyor.

Odaklanmanız ve rahatlamanız için farklı sesleri karıştırarak mükemmel bir ortam yaratın.
Anında rahatlayın...E-Mail Aboneliği:
*E-Mail adresinize gönderilecek maildeki onay linkine tıklamayı unutmayın*
Share on Google Plus

Yazar Hakkında : Fatih KABACA

Teknolojiden ve getirdiği yeniliklerden faydalanmayı seven çok okuyan çok dinleyen araştıran ve sürekli bir gelişim merakıyla nefes alıp veren biri... Detaylar için

0 coment�rios:

Yorum Gönder

Burada değerli yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detay için TIKLAYINIZ

X