Sensoria Running - Akıllı Çorap


Sensoria Running

Çocukluk döneminden sonra yoğun olarak en çok koşu ile ilgilendiğim alanın askerlik olduğunu çok kolay bir şekilde söyleyebilirim fakat sağlıklı bir yaşam için koşmanın yadsınamaz bir yararı olduğunu hepimiz biliyoruz.

Ama genel olarak da tembel olduğumuzu yürüyen merdivenlerin olduğu yerde normal merdivenleri kullanmadığımızı koşmamak yada spor yapmamak için binlerce bahane bulduğumuzu da biliyorum.

Son zamanlarda özellikle Android ve Apple ürünlerindeki yerleşik yada indirilebilir uygulamalar bizi spora ve hareketli yaşama daha çok teşvik etti. 

Gün içinde ne kadar hareket etmişsin ne kadar oturup ne kadar ayakta kalmışsın bunun karşılığında kaç kalori yakmışsın kaç basamak merdiven çıkmışsın ne kadar koşup ne kadar yürümüşsün kaç kez nefes almışsın vb. bir çok veri veren uygulamalar var.
Fakat son zamanlarda bu tarz uygulamaları dahada ileriye götüren bir teknolojiye rastladım.Sensoria - Akıllı Çorap

Sensoria giyildikten sonra sizinle ilgili anlık geri bildirimlerinizi akıllı ortama aktaran bir teknoloji.
Sizi sürekli kontrol altında tutarak hareketli olmaya zorluyor.  

Geliştirilen bu akıllı teknoloji ayak biyomekaniğini geliştirerek koşuculara, yürüyüşçülere ve spor yapmak isteyenlere çok yardımcı olabilir. 
Hatta ben Antrenörlerin bile sporcularını takip için bu çoraplardan kullanması gerektiğini düşünüyorum.
Yada spor yapmaya yeni başlamış olanlar bu cihazı koşu ve yürüyüşlerini senkronize etmekte kullanabilirler. 


Sensoria Nasıl Çalışır?

Önce uygulamayı indirin. Daha sonra çorapları giydikten sonra sensoria akıllı bilezikleri sol ve sağ çoraptaki manyetik eke bağlayın. Bir kez telefonunuz ile eşleştirdikten ve başlat düğmesine tıkladıktan sonra artık hazır demektir.
Sensoria Fiyatı Nedir?

Sensoria sipariş fiyatı bir çift çorap için $199 Dolar =>  750 tl'dir E-Mail Aboneliği:
*E-Mail adresinize gönderilecek maildeki onay linkine tıklamayı unutmayın*
Share on Google Plus

Yazar Hakkında : Fatih KABACA

Teknolojiden ve getirdiği yeniliklerden faydalanmayı seven çok okuyan çok dinleyen araştıran ve sürekli bir gelişim merakıyla nefes alıp veren biri... Detaylar için

0 coment�rios:

Yorum Gönder

Burada değerli yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detay için TIKLAYINIZ

X