Aof Sınav Sonuçları AçıklandıBugün çok kızdığım bir konudan söz etmek istiyorum. Şuan Anadolu Üniversitesindeki Ve yahut fark etmez geniş ölçüde yapılan tüm sınavlarda hep aynı şey yapılıyor.  
Buna dayanmak tahammül etmek mümkün değil en azından ben bu şekildeyim çok kızıyorum. Şimdi neye kızdığımı anlatayım.

İnsanlar yıllarının emeğini veriyor, gecelerini gündüzlerine katıp ders çalışıyor bunun sonucunda sınava giriliyor. Tabi sınav sonucunda da belli bir beklenti ile sonuçların ilan edilmesini bekliyorsun. 

Fakat bu durumdan faydalanan özellikle haber siteleri öylesine sinir bozucu başlıklar atarak Hit almaya çalışıyorlar ki; duygularla oynayarak yapılan bu durum beni gerçekten geriyor.

Bende bir nebze bu duyguyu hissettirmek için böyle bir başlık attım şimdiden özür dilerim.

Geçtiğimiz 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi sınavları yapıldı. Tüm öğrenciler şuan heyecan ile sonuçları bekliyorlar. Sınava girdiğim dönemlerde aşağı yukarı 15-20 gün içinde okunmayacağını bildiğim halde insan 3-5 gün geçince acaba diyerek gün aşırı bakmadan kendini alamıyor. Maalesef bazı çevrelerde bu hissi kullanıyor.

Bu heyecan ile İnternet'e girip bakıyorsun benim attığım başlık gibi başlıklar birine tıklıyorsun aynı acaba ile ve sonra saçma sapan bilgiler.

- Aof Sınav Sorgulama Ekranı 
- Sınav Geçme Notu
- Harf Notu Aralıkları 
- Hangi Bölümler Var 
- Aof Duyuruları 
- Rektör Ne Dedi 

Bunlar nedir ya illaki Hit alacaksanız bari gerçekten sınav açıklanınca bunu yapın bilmiyorum ben mi çok büyük tepki veriyorum ama duygularım bu yönde sizinde yorumlarınızı bekliyorum.
E-Mail Aboneliği:
*E-Mail adresinize gönderilecek maildeki onay linkine tıklamayı unutmayın*
Share on Google Plus

Yazar Hakkında : Fatih KABACA

Teknolojiden ve getirdiği yeniliklerden faydalanmayı seven çok okuyan çok dinleyen araştıran ve sürekli bir gelişim merakıyla nefes alıp veren biri... Detaylar için

0 coment�rios:

Yorum Gönder

Burada değerli yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detay için TIKLAYINIZ

X