1987 Yılının Mart Ayında İstanbul - Fatih'te dünyaya gelmişim.

büyüdüğüm yer.jpg

Yaklaşık 8 yaşına kadar büyüdüğüm İstanbul - Balat'daki sokağımız bu, böyle küçük göründüğüne bakmayın. Bana kocaman geliyordu. Burada ne oyunlar oynardım. Şuan oturduğumuz ev bir cafe olmuş son dönemde zaten Balat'ın %85 cafe - bar oldu ama o köşe pencereden mahallemi izlemek film tadında zevk verirdi.

daha sonra.jpg

Daha sonra hayatımın 20 yılı burada bu mahallede geçti. Burada hayaller kurdum. Burada mahalle maçlarına katıldım. Tasolarla misketlerle burada oynadım ilk bisikletimi bu sokakta sürdüm.  Bugün hey gidi günler hey dediğim bir çok hikayem burada yer alıyor.

Hayatımın 20 yılı geçerken zaman zaman eğitimim için bu mahalleden ayrılıp. Amasya'ya - Konya'ya gidip hayatımın belli bir kısmını da Üniversite Eğitimim İçin buralarda geçirdim.

Yine bu süre zarfında vatani görev zamanı da gelmiş Acemi birliğim olan Amasya'dan ayrılıp Usta birliğim Olan Tunceli 4 Komando'ya gitti ve Kısa Dönem olarak görevimi tamamladım.

Askerden sonraki durağım Adana artık hayatımın geri kalanında da yer edinecek olan ve Sevgili Eşim dolayısıyla iletişimde olduğum. Şehir ve burada evlendim.

Vee Antalya 2018 Yılının ortalarında artık Kadim İstanbul'da daha fazla yaşayamayacağımı anladım. Ve ilk defa Konya'da üniversite okuduğum zamanlarda Alanya'ya gelerek aşık olduğum Antalya'da bir hayat kurmaya karar verdim. Bu kararda en büyük payı dünyaya gelmesine 2 ay kalan kızım çok etkili oldu. Şuan Antalya'da yaşamı mı sürdürüyorum. Ve itiraf edeyim her ne kadar hayatımın büyük çoğunluğunu İstanbul'da geçirmiş olsam da Ömrümün en huzurlu anlarını burada geçiriyorum diyebilirim.

Web Tasarım - E-ticaret - Sosyal Medya

© 2023 by Fatih KABACA.

  • Instagram - Siyah Çember
  • facebook-square
  • Twitter Square
  • Siyah YouTube Simgesi

www.fatihkabaca.com - Antalya
fatihkbc@gmail.com - 0(538) 247 6642