e-ticaret

E-ticaret Danışmanlığı

Günümüzde artık e-ticaret göz ardı edilemez bir alan olmanın da dışına çıkarak artık bir mecburiyet oldu. Neredeyse e-ticaret dünyasında yer almayan küçüklü - büyüklü hemen her şirket geleceği konusunda kendini tehlikeye atıyor. Buradan hareketle bir dönem kendi e-ticaret sitesi kurarak kendi işinin patronu olmuş biri olarak 16 yıllık tecrübemle e-ticaret danışmanlığı yapıyorum.

wix site tasarımı

Web Tasarımı

Bir web sitesi internette var olmanın en önemli yoludur. Bu kişisel olarak sizin online Cv nizde olabilir yada kendinizi anlatabileceğiniz bir Blog sayfasıda olabilir yada bir firmanız varsa firmanızı tanıtan bir web istesi olabilir. Yada yukarıda bahsettiğimiz gibi kendi işinizin patronu olmak için bir e-ticaret sitesi olabilir. İşte sizin için bunları gerçekleştirmek için yönetimini ve uygulamalarını beğendiğim Wix platformunda gerçekleştiriyorum.

EYjnQ0YXYAIvVuo.png

Sosyal Medya Yönetimi

İnsanlar arası iletişim tarih boyunca önemli olmuştur. Ve artık Sosyal Medya ile insanlar arası iletişim sadece bir tıkla mümkün olabilmekte. Fakat Özellikle işinde Sosyal Medyanın nimetlerinden faydalanmak isteyen firmalar için Sosyal Medya takibi oldukça vakit alan ve zahmetli bir iş olmakta. Ürün paylaşımları, duruma göre özel tasarımlar, satışınıza odaklı kampanyalar, takip ve takipçi işlemleri, hesaplarınıza gelen gönderileri cevaplama ve her gün her saat güncel olma. Bunun için size yardımcı olabilirim.

grafik-tasarim-nedir.jpg

Grafik Tasarımı

Gerek size özel, gerek web siteleriniz için, gerek ürünleriniz için veya internette paylaşacağınız her türlü tasarımı sizin için yapabilirim. Yada firma kimliği oluşturmak adına Logo - Banner - Kartvizit vb tasarımları 

fevkaledeamortisman-412.jpg

Ön Muhasebe - Luca veya Online Platformlar

Son 6 yıldır. Muhasebe alanında çalışıyorum. Bir kaç platform kullandım ama genelde kullanılan platformun özellikle mali müşavirler arasında Luca programı olduğunu gördüm. Eğer sizde defterlerinizi tutarken firma evraklarının girişlerini yetiştiremediğiniz için yardım almak isterseniz ekonomik bir şekilde yardımcı olabilirim. 

yazii.jpg

Yazılı Hale Getirme

Görsel veya Ses içerikli materyallerinize yazılı olarak ihtiyacınız olabilir. Bunun nasıl yapıldığını bilmiyor olabilir veya bunun için vaktiniz olmaya bilir size bu konuda yardımcı olabilirim.

verigirisi.jpg

Veri Girişi

Dilediğiniz platforma dilediğiniz verileri girebilirim. Örneğin e-ticaret sitesine ürün girişleri veya bir arşive veri girişi olabilir yada ürün deponuzu düzenlemek için stok veri girişleri olabilir. Yada belkide excel veri girişi Siz hangisine ihtiyaç duyuyorsanız.

umraniye-bilgisayar-tamiri.jpg

Elektronik Kurulumlar

Bilgisayar formatlama, program kurulumu, Tamiri, Tablet Formatlama ve Kurulumu, Cep telefonu formatlama, yedek alma, Çeşitli kamera kurulumları gibi benzeri konularda size yardımcı olabilirim.

* SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZI KURABİLİRİM

* GOOGLE BENİM İŞLETMEM AYARLARINIZI YAPABİLİRİM

* SOSYAL MEDYA AYARLARINIZI YAPABİLİRİM

* FACEBOOK MARKETPLACE AYARLARINIZI VE ÜRÜN YÜKLEMLERİNİZİ YAPABİLİRİM

* SAHİBİNDEN.COM - ARABAM.COM - LETGO GİBİ SİTELERE İLAN GİRİŞLERİNİZİ YAPABİLİRİM

* GİTTİGİDİYOR - N11 - HEPSİBURADA - TRENDYOL GİBİ PAZAR YERLERİNDE MAĞAZANIZI OLUŞTURUP ÜRÜN YÜKLEMELERİNİZİ YAPABİLİRİM.

* HERHANGİ BİR KONUDA SİZİN İÇİN İNTERNET ARAŞTIRMASI YAPABİLİRİM.

* FİRMANIZI TANITACAK İNTROLAR YAPABİLİRİM.

* GOOGLE HARİTALARA FİRMANIZIN LOKASYONUNU EKLEYEBİLİRİM.